Hızlı İngilizce Öğrenmenin Püf Noktaları Nelerdir?

 

Merhabalar, bu makale yazımız içerisinde sizlere bir video hazırladık, video içerisinde hızlı ingilizce öğrenmenin püf noktalarını ve ingilizce öğrenme hakkında kafanıza takılan pek çok sorunun cevabına ulaşabileceksiniz. Videonun alt bölümüne özetle video içerisinde anlatılmak istenen bilgileri makale yazımız aracılığı ile sizlere aktarmaya çalıştık.


 
Pek çok değerli bilginin yer aldığı video içerisinde, yabancı dilin kısa sürede öğrenilebileceği ve yabancı dilin kısa sürede öğrenilmesi gereken bir dil olduğunu, 5 günde ingilizce öğrenmenin insanların kafasında nasıl bir soru işareti yaratacağını ve aslında 5 tam gün ingilizce öğrenmenin olduğunu ayrıca yabancı dili öğrenmede bazılarımızın dersler arasında 45 dk veya 2 saatlik bir eğitim aldığımızı veya iş çıkışlarında kurslara gittiğimizi ve aslında ingilizceyi bu şekilde öğrenemeyeceğimizi, kısa sürede yabancı dil eğitimini bitirip normal yaşantımıza geri dönüp türkçe’ye devam etmekle öğrenmenin çok zor olduğu anlatılmaktadır.

Videonun devamında ise şu bilgiler anlatılmaktadır. İngilizcenin yaşantımızda yoğun bir şekilde olması gerektiği ve yoğun bir eğitim alınması gerektiği, ana dilimizden yüzde yüz kopmamız gerektiğini bütün gün kopmamız gerektiği hatta bütün hafta kopmamız gerektiği, eğer çalışacağımız ingilizce öğrenme sistemi bizi ana dilimizden belirli bir süre içerisinde yüzde yüz koparıyor ise çok zeki bir insan olduğumuzu, eğitim aldığımız ortamda konsantre bozucu bir etkenin olmaması gerektiği örneğin bir cep telefonunun dikkatimizi dağıtmaması gerektiği veya aralarda arkadaşlarla türkçe diyaloglar kurulmaması gerektiği altı çizilerek vurgulanmakta ve anlatılmaktadır.

Yukarıda bulunan videonun içerisinde anlatılan ve aktarılmak istenen bilgileri sizlere özetle makale yazımız aracılığı ile anlatmaya çalıştık, daha geniş bilgi için videoyu izlemenizi tavsiye ederiz. İyi öğrenimler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir